venec Vláček

DUBAJ a ABU DHABI

To nejlepší z Dubaje + Abu Dhabi

Objevte to nejlepší z Dubaje! Luxus, dech beroucí mrakodrapy, megalomanská nákupní centra i exotiku!

Vyjeďte na nejvyšší budovu světa Burj Khalifa, shlédněte nejluxusnější hotel světa Burj Al Arab, užijte si největší nákupní centrum světa Dubaj Mall a navštivte mramorovou mešitu šejka Zayeda v hlavním městě Abu Dhabi!

Poznejte, co činí Dubaj Dubají a zažijte její jedinečné kouzlo a atmosféru v malé skupině s českým průvodcem.

 • 1. den:

  Odlet z Prahy dle letového řádu, přílet do Dubaje, transfer na hotel, ubytování, volno, nocleh.

 • 2. den:

  Poznávání Dubaje začneme u ikonického The Palm Jumeirah – ostrovy ve tvaru palmy. Pojedeme vláčkem po visuté dráze napříč The Palm k ikonickému hotelu Atlantis. Poté zastávka v Palm Tower, kde se můžete těšit na  jedinečný výhled na ostrovy z vyhlídkové prosklené plošiny The View z výšky 240 m. Uprostřed třpytivých vod Arabského zálivu uvidíte také panorama Dubaje s mrakodrapy.

  Poté se projedeme ultramoderní čtvrtí Dowtntown a uvidíte scenérie úchvatných mrakodrapů a moderních staveb.

  Následovat bude Dubaj Marina jež je vsazen do umělého zálivu, kde se zrcadlí impozantní stavby, mezi nimi i mešita Al Rahim. Projdeme se částí  The Walk, která je plná života, protkaná kavárnami, restauracemi i obchody. Poobědvat zde a odpočinout si u osvěžujícího koktailu, či kávy bude skvělým zážitkem.

  Poté navštívíme Dubaj Mall – největší nákupní centrum světa  jehož výjimečnost nespočívá jen v jeho obrovské velikosti, ale i v exkluzivní poloze samého centra Dubaje. Kromě exkluzivních obchodů a restaurací nabízí různé atrakce jako Akvárium se žraločím tunelem, kluziště či vodopád.

  Pokocháte se nejvyšší budovou světa Burj Khalifa, jež je korunou velkolepé architektury Dubaje. Ohromí vás výškou  828 m a 163 patry. Zájemci si mohou dopřát nezapomenutelné výhledy na futuristické panorama města z At the top – vyhlídkové terasy ve 124. patře, kam vás  výtah vyveze do výšky 456 m vyveze za 1 minutu, rychlostí 36 km za hodinu. Náročnější zájemci mohou vyjet až do 148. patra s vyhlídkovou plošinou a prosklenou podlahou.

  Zážitkem bude večerní hudebně světelná show působivé fontány Dubaj Fountain. Nocleh.

 • 3. den:

  Spatříte futuristickou stavbu Museum of the Future, kterou šejk Zayed nazval nekrásnější bodovou na planetě. Vyniká arabskou kaligrafií s verši poezie vyjadřující vizi města. Zastavíme v Mall of the Emirates, jehož největším lákadlem je celoročně otevřená krytá lyžařská sjezdovka, kde oceníte možnost oběda.

  Poté Madinat Jumeirah – přepychový svět jako z pohádek Tisíce a jedné noci, okouzlí vás luxus komplexu hotelů s desítkami restaurací, kaváren a také zajímavého orientálního súku. Shlédnete také nejznámější ikonu města – Burj al Arab jež je považován za nejluxusnější hotel světa. Cestou uvidíte četné mrakodrapy Business Bay, Finantial Center, World Trade Centre, mrakodrap Emirates Tower i univerzitní čtvrť.

  Odpoledne koupání na rozlehlých plážích JBR, kde okusíte moře Perského zálivu. Nocleh.

 • 4. den:

  ABU DHABI –  celodenní fakultativní výlet do hlavního města Spojených arabských emirátů. Uvidíte největší uměle vytvořený přístav Jabel Ali, pobřežní promenádu Cornish, kolem které se nachází nejvyšší mrakodrapy Abu Dhabi. Shlédnete impozantní mramorovou mešitu šejka Zayeda, jež vyniká svou krásou a přepychem. Spatříte také palác šejka, luxusní hotel Emirates Palace, budovu Ferarri world, kde se nachází závodní dráhy Formule 1 a také budovu muzea Louvre Dubaj.  Návrat na nocleh.

  Alternativou je individuální volno v Dubaji. Můžete se věnovat koupání a odpočinku na známé pláži La Mer s jemným bílým pískem, kde naleznete westernové městečko se spoustou restaurací, kaváren a butiků.

  Nebo navštívit Dubai Miracle Garden, které stojí za to vidět. Na 72.000 m2 naleznete 45 miliónů květin, ze kterých jsou postavené nejrůznější objekty jako hrady, zvířata, postavy, srdce či  Airbas A380 nebo květinová vesnička. Jsou zde jezírka, i fontány.

  Případně si můžete užít adrenalin v nejoblíbenějším vodním parku Aquaventure Waterpark na Plamovém ostrově, vedle hotelu Atlantis a shlédnout také obrovské podmořské akvárium.

 • 5. den:

  Zavítáme do staré čtvrti Bur Dubaj, kde se seznámíte s historickou částí Bastakiya, kterou založili perští obchodníci. Je odlišná od všeho, co jste zatím v Dubaji viděli. Uvidíte domy původních obyvatel a bazarových obchůdků plných zboží. Spatříte pevnost Al Fahidi i část Al Seef, jež vás přenese o staletí zpět. Úzké hliněné ulice, větrné věže Badghíry, honosné brány i zdobené dveře modelují představu starého Dubaje. Kdysi zde měli základnu legendární lovci perel, dnes jsou zde restaurace a kavárny a muzea.

  Projdeme se uličkami Grand Souk s obchůdky kvalitních látek a textilu. Zažijete zde nakupování v orientální atmosféře. Zážitkem bude plavba dřevěnou lodičkou Abra na druhý břeh zálivu Dubai Creek do čtvrti Deira na další tradiční tržiště s typickou atmosférou plnou barev a vůní. Navštívíme vyhlášený Golden Souk se šperky ze zlata a diamantů. Zajímavý je také Spice Souk provoněný kořením od výmyslu světa či Pafum Souk s orientálními voňavkami.

  Poté oceníte možnost pozdního oběda v City Center Deira. Odpoledne návrat na hotel, transfer na letiště, odlet do Prahy dle letového řádu obvykle večer.

Vstupy

Vstupy orientačně (nejsou povinné, každý si vybere dle zájmu):

The View na The Palm Jumeriah 100 AED

Burj Khalifa 124. a 125. patro 149 – 224 AED dle času návštěvy

Burj Khalifa + SKY 148.patro patro 379 – 533 AED dle času návštěvy

Burj Khalifa 148.patro SKY +The Lounge + skleněná podlaha od 749 AED

Monorail 35 AED

Abra 2,5 AED

Abu Dhabi 490 AED

Dubaj Mall Akvarium 169 – 254 AED

Dubai Miracle Garden 75 AED

Dubai Frame 75 AED

Výlet Džípy do pouště 250 AED

Dubaj muzeum 5 AED

AIN DUBAI 130 AED

Aquaventure Waterpark včetně Akvária 299 AED

SKI DUBAJ  2 hodiny 220 AED

 

Prodloužení pobytu

Zájezd a pobyt lze na vyžádání prodloužit o libovolný počet nocí od 2.200 Kč na osobu noc u hotelu *** a 2.600 Kč na osobu a noc u hotelu ****

 


Termíny

termín pokoj1/3*** pokoj 1/2 *** pokoj 1/2 ****
9.11.2023 - 13.11.2023 25.990 Kč 26.990 Kč 28.990 Kč
14.03.2024 -18.03.2024 26.990 Kč 27.990 Kč 29.990 Kč
First minute/Last minute (Ceny se mohou měnit)

 

Ceny

Cena od 25990

Cena zahrnuje

 • letenku Praha – Dubaj - Praha
 • letištní poplatky
 • kabinová zavazadla
 • 4x ubytování v hotelu*** nebo ****
 • 4x snídani
 • českého průvodce
 • pojištění CK

Cena nezahrnuje

 • vstupy do památek a objektů
 • místní taxy
 • transfer z letiště na hotel 20 EUR
 • místní dopravu
 • Možnost prodloužit pobyt o libovolný počet nocí od 2.200 Kč na noc u hotelu *** a 2.600 Kč na osobu a noc u hotelu ****
 • fakultativní výlety do Abu Dhabi a do pouště

 

Poznávací zájezd ve spolupráci.

Rezervace/Poptávka
Array
Ujistěte nás, že nejste robot:
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)

Facebook

Objednávka


Připravujete vlastní zájezd nebo potřebujete přepravit více osob?

Objednejte si přepravu našimi autobusy


Aktuality

03.08.2023 00:00

Nabídka pro Vás

Jednodenní výlety, vícedenní zájezdy
Adventní zájezdy
   Pobyty a zájezdy v zastoupení partnerských CK 
-letecky, busem, vl. dopravou
Akce pro školní a podnikové kolektivy dle přání
Autobusovou dopravu, ubytování, průvodce    
Prodej dárkových poukázek