venec Vláček

Termály Bükfürdö (4 dny/3 noci)

Oblíbený zájezd pro kvalitu lázní, hotelových služeb a kvalitní kuchyně! Rekonstruovaný hotel Répce**** spojený s termálními lázněmi chodbou, polopenze švédské stoly. ZDARMA hotelový WELLNESS  ISLAND: bazén, jacuzzi, sauna. Renovované termální lázně Bükfürdö, jsou druhé největší termály v Maďarsku: celkem 26 bazénů – 11 krytých a 11 otevřených, 4 se stínící střechou. Zdejší léčivá voda s vysokým obsahem železa, vápníku, hořčíku a fluoru o teplotě 55° C tryská z hloubky 1282 m. Účinná při léčbě revmatismu, pohybového ústrojí, gynekologických poruch V zážitkové části: bazén s gejzírem, bazén s vířivou vodou a s lehátky na vodě, tobogán, unášecí vodní koryto+ venkovní bazény.

Program: 

  1. den: Ráno odjezd z nástupních míst přes Slovensko do Maďarska do Bükfürdö. V časných odpoledních hodinách příjezd do hotelu. Ubytování, koupání v termálních lázních, které jsou hned u hotelu a jsou s ním propojeny chodbou. Večeře.
  2. den: Snídaně. Celodenní koupání v termálních lázních. Večeře.
  3. den: Snídaně. Celodenní koupání v termálních lázních. Večeře.
  4. den: Snídaně. Vracení pokojů do 10.00 hodin. Bude přistaven autobus k uložení větších zavazadel. Koupání v termálních lázních až do odpoledních hodin. Odjezd cca v 16.30 hodin. Návrat cca ve 21.00 hodin.

Termíny

27.10. – 30.10.2022

Ceny

Cena od 8190

Cena zájezdu zahrnuje: dopravu autobusem, 3x ubytování v hotelu**** 2- a 3 -lůžkové pokoje s WC, koupelnou, TV, 3x večeře švédské stoly (0,25 l minerálky zdarma), 3x snídaně švédské stoly, neomezený vstup do termálních lázní na 4 dny včetně zážitkové části kromě světa sauny, zapůjčení županu, průvodce, zákonné pojištění CK proti úpadku. Zdarma hotelový WELLNESS ISLAND – plavecký bazén, whirpool, jacuzzi, parní kabina, sauna.

Cena zájezdu nezahrnuje: komplexní cestovní pojištění Kolumbus 136 Kč/os., včetně připojištění COVID-19 204 Kč/os.

 

Nástupní místa: OLOMOUC      PROSTĚJOV   BRODEK   VYŠKOV

CK  není zodpovědná za případnou odstávku bazénů. Klient nemá nárok na kompenzaci služeb, pokud má možnost využívat další bazény v termálním areálu.

 

Poznávací zájezd ve spolupráci s jinou CK

Rezervace/Poptávka
Array
Ujistěte nás, že nejste robot:
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)

Facebook

Objednávka


Připravujete vlastní zájezd nebo potřebujete přepravit více osob?

Objednejte si přepravu našimi autobusy


Aktuality

20.09.2022 00:00
 

Nabídka pro Vás

Jednodenní výlety, vícedenní zájezdy
Adventní zájezdy
   Pobyty a zájezdy v zastoupení partnerských CK 
-letecky, busem, vl. dopravou
Akce pro školní a podnikové kolektivy dle přání
Autobusovou dopravu, ubytování, průvodce    
Prodej dárkových poukázek