venec Vláček

Tábor 18+ Mafia: Kosov City

Program: Závěr léta v obrovském stylu. Tak tomu bylo loni, tak tomu bude letos! Vy všichni, kteří se stále cítíte duší teenagerem, jezdili jste na naše tábory "kdysi", chcete zažít aktivní dovolenou jak má být, nebo máte smysl pro humor a jste rádi součástí komunity bláznivých a zároveň pohodových lidí znovu nastražte uši!!!

Mafia: Kosov City – Letošní roleplay se bude odehrávat za doby Americké prohibice a velké hospodářské krize! Čekají nás intriky a souboje Kmotrů mafiánských gangů od Birminghamu po Lost Heaven, kde zákon omerty hýbe celým děním. Která mafiánská rodina ovládne město a nastolí řád podle jejich pravidel?

Samozřejmě nás čekají skvělé party, táborák, večerní grilování, chill s drinkem u bazénu + vše co k táborům patří.. i večerka, přísní vedoucí a bodování pořádku na chatičkách! To vše při tahání nitek osudu Dona Victorianiho & Jirkányho a jejich LaFamilie!

Popis: jedná se o rekreační středisko složené z hlavní budovy a chatových srubů. V areálu hřiště, stolní tenis, skákací hrádek, dětské hřiště, pískoviště,  klubovna, společenská místnost s kulečníkem, šprtcem, šipkami a sociální zázemí. Koupání ve vlastním krytém bazénu. V okolí Rešovské vodopády, krásná příroda... individuální výlety.

Ubytování: chatky s elektřinou (2 a 4lůžkové), společné sociální zařízení (dámské po rekonstrukci)

Celou dobu je k dispozici: vyhřívaný vnitřní bazén, hřiště na středisku, vybavení na sporty (míče, stolní tenis, kulečník, šipky, badminton, líný tenis... Po domluvě možnost úpravy stravy dle různých omezení (alergie na lepek, laktózu atd.).


Termíny

26.8.-30.8.2022 (5 dní / 4 noci)    

Ceny

Cena od 3490

V ceně: 4x nocleh, 4x strava - 4x denně s pitným režimem (snídaně ve formě bufetových stolů), programové zajištění, odměny, bazén

Poznámka: DOPRAVA individuální. (Předem bude skupina účastníků na facebooku k domluvě jak se na místo dostat).

Na místě bude k dispozici bar s terasou, točeným pivem a jinými nápoji...

Příplatky: pojištění Uniqa 100 Kč - úrazové, zavazadel a storna (v případě nemoci) - nutno sjednat při objednávce tábora!

 

zájezd ve spolupráci

Rezervace/Poptávka
Array
Ujistěte nás, že nejste robot:
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)

Facebook

Objednávka


Připravujete vlastní zájezd nebo potřebujete přepravit více osob?

Objednejte si přepravu našimi autobusy


Aktuality

23.11.2021 00:00

Nabídka pro Vás

Jednodenní výlety, vícedenní zájezdy
Adventní zájezdy
   Pobyty a zájezdy v zastoupení partnerských CK 
-letecky, busem, vl. dopravou
Akce pro školní a podnikové kolektivy dle přání
Autobusovou dopravu, ubytování, průvodce    
Prodej dárkových poukázek
 
 
 

Prodej a rezervace autobusových jízdenek

- Ukrajina
- Chorvatsko
- Maďarsko
- Slovensko
-Polsko