venec Vláček

Slovenské a Maďarské termály

Orientační program:

1. den: odjezd v ranních hodinách, možnost nástupu v Brně. Předpokládaný příjezd do 14.00 hodin.

VEĽKÝ MEDER – termální prameny vyvěrají z hloubky 1500 m o teplotě až 76,5oC. Příznivě působí na kloubní poruchy, nemoci páteře, svalů a na celkovou regeneraci organismu. Moderní areál poskytuje služby ve svém krytem nebo kombinovaném bazénu s teplotou vody 32 až 37oC. K dispozici rodinný zábavný bazén s atraktivní Vodní věži. Do krytého plaveckého bazénu jsou nutné koupací čepice. Bazény můžete využívat až do 21.00 hodin.

2. den: BUDAPEŠŤ * královna Dunaje. Budapešť je jediným hlavním městem na světě, které se může pyšnit vice než 80 vřidly a termálními prameny. Dopoledne prohlídka historické časti města (budou připraveny 2 trasy – na Hradní vrch a k parlamentu a chrámu sv. Štěpána). VELKA TRŽNICE (Vasarcsarnok) – možnost nákupu ve vyhlášené tržnici, kde seženete vše od značkových oděvů po tokajské víno a klobásy. SZÉCHENYI – odpoledne pobyt v secesních termálních lázních. Vnitřní léčivé i venkovní termální bazény s vodou teplou 28 až 40o C, saunou a rychlou vodou.

3. den: VEĽKÝ MEDER – celodenní rekreace v termálních lázních.

4. den: MOSONMAGYARÓVÁR – lázně ležící v severozápadní časti země nedaleko Bratislavy, k dispozici jsou tři nové zážitkové bazény s termální vodou o teplotě 32 až 34oC, dále polokrytý a kryty sedací léčebny bazén s termální vodou o teplotě 35 až 37oC, venkovní léčebné bazény a plavecky bazén s vodou teplou 26 až 28oC. Termální pramen má osvědčeni léčivé vody a patři v kvalifikačním žebříčku mezi 5 nejúčinnějších léčivých vod v Evropě. Možnost občerstveni v samoobslužné restauraci. V odpoledních hodinách odjezd, návrat do 20:00 hodin.


Termíny

27. 10. – 30. 10. 2022

Ceny

Cena od 4250

Cena zahrnuje: dopravu autobusem, 3x ubytováni (penzion a soukromí ve Veľkém Mederu, 2lůžkové pokoje, kuchyňka), průvodce

Cena nezahrnuje: vstupy; komplexní pojištěni a 144,-Kč + možnost připojištěni covid (karanténa v místě dovolené) a 156,-Kč

Nástupní místa: Hradec Králové, Litomyšl, Svitavy, Brno. Další nástupní místa dle dohody.

 

 

Zájezd je pořádán ve spolupráci s jinou CK

Rezervace/Poptávka
Array
Ujistěte nás, že nejste robot:
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)

Facebook

Objednávka


Připravujete vlastní zájezd nebo potřebujete přepravit více osob?

Objednejte si přepravu našimi autobusy


Aktuality

23.11.2021 00:00

Nabídka pro Vás

Jednodenní výlety, vícedenní zájezdy
Adventní zájezdy
   Pobyty a zájezdy v zastoupení partnerských CK 
-letecky, busem, vl. dopravou
Akce pro školní a podnikové kolektivy dle přání
Autobusovou dopravu, ubytování, průvodce    
Prodej dárkových poukázek
 
 
 

Prodej a rezervace autobusových jízdenek

- Ukrajina
- Chorvatsko
- Maďarsko
- Slovensko
-Polsko