venec Vláček

Plitvická jezera + celodenní koupání u moře

Plitvická jezera  + celodenní koupání u moře

Pohodlně do Chorvatska lůžkovým busem!!!

 

Národní park Plitvická jezera leží v nadmořské výšce 500 - 640 m, v oblasti Lika. Je to soustava 16 jezer, propojených vodopády a kaskádami. Plocha 295 km2 (z toho hladina jezer 2 km2). Národní park od r. 1949, na seznamu světového přírodního bohatství UNESCO od r. 1979.

 

Program:

1.den: odjezd z ČR kolem 22:00 - přejezd do Chorvatska pohodlně lehátkovým busem.Cestou technické zastávky, ranní káva u busu.

2.den: ráno dojezd do letoviska Vodice - Srima. Příjemné městečko přímo u moře - část Srima - klidnější, krásné koupání, pozvolný přístup do moře. Večer možnost procházky do Vodice. Ubytování, večeře.

3.den: snídaně,přejezd na Plitvická jezera. Vydáme se do národního parku na pěší nenáročnou túru. Je možné si vybrat trasy různé délky. Prohlídku je možné kombinovat plavbou lodí po jednom z jezer, část je také možné absolvovat vláčkem po silnici (dojezd na parkoviště). Po ukončení prohlídky můžeme posedět v příjemném prostředí parkoviště na Plitvických jezerech a ve stáncích se suvenýry nakoupit drobnosti na památku.Odjezd večer lůžkovým busem.

4.den: návrat do ČR v ranních hodinách

 

zájezd ve spolupráci

Termíny

 5.9.- 8.9. 2019 - vyprodáno

Ceny

Cena od 4 190,00 Kč

Cena zahrnuje:

  • doprava lůžkovým autobusem,
  • služby průvodce, ubytování,
  • polopenze, pojištění CK

Cena nezahrnuje

  • vstupné na Plitvická jezera 110 kuna/dosp.osobu, 80 kuna/studenti, 55 kuna/děti a mládež 7-18let
Rezervace/Poptávka