venec Vláček

MIAMI BEACH

Poznejte MIAMI - tropický ráj jihu USA, místo kde se plní sny. Svou pestrostí a  bezprostředností vám vyrazí dech. Ocen Drive, Art Deco Distrikt, Lincoln  Road, South Beach či Little Havana – každé stojí za to odhalit a naplno si jej vychutnat. Zájezd je realizován v menší skupině se zkušeným českým průvodcem.
1. den:
Odlet z Prahy, přílet do Miami (časový posun -6 hodin). Transfer na hotel v Miami Beach. Ubytování, volno k odpočinku.
2. den:
Poznáte jednu z nejvyhlášenější části Miami Beach South Beach.Obrovským lákadlem je její historická část Art Deco Distrikt vystavěná ve stylu art deco.Na prosnulé ulici Ocean Drive budete moci obdivovat budovy různých barev slavných jmen, proslavené v celé řadě filmů. South Beach je jako stvořené pro zábavu, den a noc zde nikdy nekončí. Ulice jsou lemované bary, restauracemi a kabarety. Toto místo si budete moci dokonale užít. Byl by hřích neochutnat legendární limetkový koláč, či sea food jako jsou krevety, homáři, či king crab legs. Můžete se těšit také na kouzelné palmové parky a okusit pláže a moře. Nocleh.
3. den:
Navštívíme magické město Miami, které je bláznivé, výstřední a plné kontrastů.Jeho srdcem je  Miami Downtown se supermoderními mrakodrapy a stavbami, které kontrastují mořské zátoce, nádhernému přístavu a palmám. Obrovským zážitkem bude jízda vysutou dráhou - Metromoverem vedoucí nad centrem města. Užijete si Bayside Marketplace s jeho obchůdky a bary. V parku Bayfront spatříte John F. Kennedy Memorial Torch of Friendschip. Zastavíme se v BrickellCity Centre a projdeme se ultra moderní čtvrtí skleněných mrakodrapů Brickell Mirador Miami. Pak se vydáme do Litle Havana, kde okusíte jak chutná Kuba. Čilý pouliční ruch, všudepřítomná hudba, typické barevné kubánské stavby, galerie s uměleckými díly, obchůdky s kubánskými doutníky, ve kterých Kubánky předvádí jejich výrobu. A také kohouty promenádující se středem ulic, či Domino park, kde uvidíte starší muže pohroužené do stolových her. V Calle Ocho můžete ochutnat pravou kubánskou kuchyň a božskou kávu. Nocleh.  
4. den:
Celodenní fakultativní výlet na ostrov Key West, který je perlou Floridských ostrovů, kde panuje karibská atmosféra.Cesta vede přes oceán nad vodami Atlantiku a Mexického zálivu po unikátní silnici Overseas Highway a nabízí neuvěřitelné zážitky. Čisté průhledné moře, krásné přírodní scenérie, milionové stavby, typické americké domy jako z hollywoodských filmů a nejluxusnější auta.  Na chvíli se vám může zdát, že jste součástí světa, o kterém alespoň občas každý sní. Shlédnete hlavní atrakci Southernmost Pointnejjižnější bod USA, odkud je Kubu asi 140 km.Zážitkem bude procházka po hlavní promenádě Duval Street kolem domů stavěných v karibském stylu. Tato ulice je plná muzeí, pestrých obchodů, pubů, barů a restaurací,  ústící na rozlehlé Mallory Square. Podíváte se na dům Ernesta Hemingwaye a Little White House, který byl residencí amerických prezidentů. Budete mít příležitost vyzkoušet místní kuchyni, skvělé koktejly a dokonale si vychutnat zdejší atmosféru. Pochopíte, proč si tento tropický ráj oblíbil Ernest Hemingway a proč se stal vyhledávaným místem pro zimní rekreace smetánky z celého světa. Návrat na hotel pozdě večer, nocleh.
5. den:
Půldenní fakultativní výlet do národního parku Everglades s pověstnými aligátory. Je tonejznámější přírodní oblast v jižní části Floridy, tvořena subtropickou divočinou s jedinečnou flórou a faunou. Na vznášedle se projedete po hladině vodní džungle a můžete obdivovat rozlehlé mokřiny, kde žijí krokodýli, leguáni, hadi, vodní ptáci. Návrat na hotel. Odpoledne volno ke koupání a slunění. Nocleh.  
6. den:
Dopoledne osobní volno v Miami Beach, slunění, koupání, nákupy. Odpoledne dle časových dispozic tranfer na letiště, odlet zpět z Miami.  
7. den:
Návrat do Prahy (časový posun +6 hodin). 

Termíny

Termín                  Pokoj 1/3 Pokoj 1/2 Doprava
05.02.2019 - 11.02.2019

43 990 Kč

28 990 Kč

45 990 Kč

29 990 Kč

Doprava letecky

 

 

Speciální cenová nabídka s platností do odvolání.

Ceny

Cena od 28 990,00 Kč

Cena zájezdu zahrnuje:

 • Letenku Praha - Miami - Praha, velké a malé kabinové zavazadlo dle podmínek letecké společnosti, 5x ubytování na hotelu ***, průvodce v místě pobytu, zákonné pojištění CK, DPH
 • Ubytování v oblasti Miami Beach v hotelech *** nebo hotelových rezidencích ***
 • Speciální cenová nabídka s platností do odvolání - Neváhejte !!!!

Cena zájezdu nezahrnuje:

 • Poplatky spojené se vstupem na území USA - ESTA
 • Poplatky za transfery z letiště, přesuny MHD v Miami: 80$
 • Místní taxy a pobytové taxy: dle typu hotelu 90$. Tipy a vstupy
 • Vstupy do objektů, fakultativní výlety, případný hotelový servis, tipy
 • Orientační ceny fakultativních výletů: Everglades 60 $, Orlando 150$, Kennedyho hvězdné centrum 150$, Bahamy od 190$,
 • Orientační vstupy: Miami Seaquarium 48$, Miami Zoo 48 $
 • Za příplatek je možné provést rezervaci sousedících sedadel v rámci turistické třídy
 • Možnost dokoupit snídani od 10$ na osobu a den
 • Možnost prodloužit pobyt o libovolný počet nocí s individuálním odletem zpět
 • Odbavené zavazadlo do 23 kg kolem 2.500 Kč dle ceníku letecké společnosti

Upozornění: CK nezajišťuje a negarantuje zajištění vstupu na území USA. Aktuálně platí pro občany ČR a SR bezvízový styk, a to pokud cestující má platný biometrický pas a splní podmínky registrace pro vstup do USA "ESTA" vyplněním příslušného formuláře na internetu. Více informací naleznete kliknutím na odkazy:

INFORMACE AMBASÁDY USA K BEZVÍZOVÉMU PROGRAMU

OFICIÁLNÍ  ŽÁDOST O REGISTRACI ESTA

Průvodce vyplněním žádosti ESTA

Celkové poplatky za registraci ESTA představují aktuálně 14 USD. Hradí se platební kartou. Formulář obsahuje dotazy, jež jsou osobní, proto je nutné, aby dotazník ESTA vyplnil každý klient sám. Důležité: potvrzení ESTA a KÓD ESTA je nutno vytisknout a vzít si jej na cestu do USA.

 

VŠICHNI KLIENTI CK OBDRŽÍ INFORMACE JAK DOTAZNÍK VYPLNIT, INFORMACE K LETU A UBYTOVÁNÍ S DOSTATEČNÝM ČASOVÝM PŘEDSTIHEM.

 

V případě odmítnutí vstupu na území USA ze strany místních autorit, neudělení víza a podobně CK považuje službu jako klientem nerealizovanou a vůči klientovi uplatní storno podmínky dle všeobecných podmínek a informací CK či propadnutí služby bez dalších finančních či právních nároků na CK či vládu USA.

 

Letenka může být s přestupem (Frankfurt, Paříž, Londýn, Amsterdam...). Letenka je v ekonomické třídě. Za příplatek možnost provést rezervaci sedadel.

Program lze doplnit o další možnosti:

Seaquarium – 15 hektarový park se žraločím tunelem, velrybami, delfíny, mořskými lvy, mořským akváriem * Fliper Lagoon - kde se můžete koupat s delfíny, vše zakomponováno do krásné tropické vegetace. *Zoo Miami – tropický park, formou safari možnost poznat na 200 živočišných druhů volně žijících přírodě. *Jungle Island - unikátní uměle vytvořený tropický deštní prales, s papouščím pralesem, divokými hady, krokodýli, gibony, orangutany, vodním parkem a jezerem.

 

poznávací zájezd ve spolupráci

Rezervace/Poptávka

Facebook

Objednávka


Připravujete vlastní zájezd nebo potřebujete přepravit více osob?

Objednejte si přepravu našimi autobusy


Aktuality

14.03.2020 00:00
OMEZENÍ PROVOZU KANCELÁŘE
Z účiností nařízení vlády je
Dopravní kancelář Jiří Ryšavý Minitrans servis s.r.o.
a
CK Jiří Ryšavý
ZAVŘENO
 
Obracejte se na nás s dotazy telefonicky
 na čísle 605 278 257 , nebo na info@minitrans.cz
 
Uvedené opatření je platné do odvolání.
 Děkujeme za pochopení.