venec Vláček

Krásy Českosaského Švýcarska

3 -denní zájezd spojený s pěší turistikou do nádherné oblasti Labských pískovců

Program:

  1. den V ranních hodinách odjezd z Prostějova do Tisé brány Labských pískovců. Navštívíme Tiské stěny, projdeme cestou do tajuplného skalního města s bizarními skalní útvary, které sloužily jako kulisy velkofilmu Letopisy Narnie. Poté přejedeme do Děčína renesanční perly a brány severu, kde po ubytování bude prohlídka s průvodcem. Návrat na ubytování.
  2. den po snídani se vydáme do Hřenska a odtud pěší túrou kPravčické bráně – symbolu NP České Švýcarsko, nejkrásnější přírodní útvar. Skalní most patří mezi 77 nejpozoruhodnějších míst planety. Cesta pokračuje k soutěskám řeky Kamenice, plavba lodičkou Divokou a Edmundovou soutěskou. Návrat na ubytování.
  3. den po snídani opustíme Děčín a vydáme se do Saského Švýcarska s vyhlídkovým skalním mostem Bastei, můžete se těšit z výhledů na labské údolí, na kamenný most Basteibrücke, hrad Neurathen a skalní město. Další zastávkou budou čedičové varhany Panská skála, která byla využita jako kulisa pohádky Pyšná princezna. Je jedním nejstarších chráněných území v Evropě. Na zpáteční cestě návštěva sklářského muzea v Kamenickém Šenově.

Návrat do nástupních míst cca 22.00 hod.

Program zájezdu může být přizpůsoben časovému limitu na trase, počasí, nepředvídatelným okolnostem. Změna programu vyhrazena.

Termíny

10.6.-12.6.2022

Ceny

Cena od 3190

Po slevě za včasný nákup do 31.1.: 2.890 Kč

V ceně zájezdu: doprava klimatizovaným autobusem, průvodce, ubytování 2 noci v hotelu*** v pokojích s vlastním sociálním zařízením, 2x snídaně  

Cena nezahrnuje: Vstupy. Orientační ceny: Pravčická brána 95 Kč, Tiské stěny 50 Kč, plavba Edmundova soutěska 120 Kč (děti do 15 let a důchodci 50 Kč), Divoká soutěska 80 Kč (děti do 15 let a důchodci 40 Kč), vstupné hrad Neurathen 2 €, muzeum Kamenický Šenov 50 Kč (děti, studenti a senioři 25 Kč).

POZOR vyberte si nástupní místo a nahlaste ho v CK. Nahlášené místo je závazné. Bus nezastavuje automaticky na všech uvedených místech, ale jen na těch, která jsou dopředu v CK nahlášená.

Olomouc                   05.25 ul. Hynaisova – letadlo (svozovým autem do Prostějova)

Prostějov                  05.45 hlavní nádraží st. H (u bývalé lokomotivy), 05.55 MHD Plumlovská sídl., 06.00 MHD Brněnská Posl. halíř           

Brodek u PV            06.10 autobusová zastávka na náměstí   

Vyškov                       06.20 Duk.tř. zastávka u gymnázia 

 

Poznávací zájezd ve spolupráci s jinou CK

Rezervace/Poptávka
Array
Ujistěte nás, že nejste robot:
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)

Facebook

Objednávka


Připravujete vlastní zájezd nebo potřebujete přepravit více osob?

Objednejte si přepravu našimi autobusy


Aktuality

14.04.2022 00:00

 

Nabídka pro Vás

Jednodenní výlety, vícedenní zájezdy
Adventní zájezdy
   Pobyty a zájezdy v zastoupení partnerských CK 
-letecky, busem, vl. dopravou
Akce pro školní a podnikové kolektivy dle přání
Autobusovou dopravu, ubytování, průvodce    
Prodej dárkových poukázek
 
 

Prodej a rezervace autobusových jízdenek

- Ukrajina
- Chorvatsko
- Maďarsko
- Slovensko
-Polsko